Reklam

BAŞKAN MAYDA "BUCAK ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ KEFARET KOOPERATİFİ BAŞKAN ADAYIYIM"

Bucak Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Arif Mayda, Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi seçiminde aday olduğunu açıkladı.

BAŞKAN MAYDA "BUCAK ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ KEFARET KOOPERATİFİ BAŞKAN ADAYIYIM"
17 Ocak 2023 - 16:11 - Güncelleme: 17 Ocak 2023 - 16:18
Reklam
Reklam
Reklam
Burdur Bucak Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Arif Mayda, 12 Şubat 2023 tarihinde yapılacak olan Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi seçiminde aday olduğunu açıkladı.

Esnafın derdiyle dertlenmeyi düstur edinecek olduğunu belirten Başkan Adayı Arif Mayda, tüm esnaf ve sanatkarları eşit şekilde kucaklayacağını belirterek, birlik beraberlik içerisinde En iyi şekilde hizmet etmek için aday olduğunu söyledi.

Yeni bir vizyon ve misyon anlayışı ile kooperatife başkanlığına aday olduğunu vurgulayan Aday Arif Mayda, " Genç ve dinamik bir başkan olarak hizmet edebilmek, esnaf ve sanatkara zor zamanlarda destek olabilmek adına kooperatif için başkan adayı olmaya karar verdim. Bildiğiniz üzere Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi, esnafın zor zamanlarında esnaflara destek olan ve onlara can suyu olabilecek kredi imkanı sunan bir kurumumuz. Ben de Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi'ne değerli esnaflarımızın hakkını, hukukunu hiçbir şeyden ödün vermeden, taviz vermeden, esnaflarımızı hiçbir yere muhtaç etmeden, ayrıştırmadan hizmet edebilmek adına başkan adayı olmaya karar verdim. Tüm esnafımızın desteğini bekler, saygı ve sevgilerimi sunarım." ifadelerini kullandı

 

FACEBOOK YORUMLAR