Reklam

Başkan Güngör, Kızılkaya'ya Müjdelerle Dönüyor!

  • Reklam
Başkan Güngör, Kızılkaya'ya Müjdelerle Dönüyor!
13 Ekim 2021 - 21:00
Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Ankara ziyaretinin ardından açıklamada bulunarak, beldeye müjdelerle geri döndü.

Başkan Güngör şu ifadeleri kullandı: "Burdur İlimizdeki Tüm Cumhur İttifakı Belediyeleri için yerinde ve verimli bir Ankara ziyareti gerçekleştirdik. Bizleri Makamında kabul ederek bölgemizin ihtiyaçlarını ve sorunlarını bire bir dinleyip çözüm üreten Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat KURUM Bey’ e, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih DÖNMEZ Bey’ e Torosgaz A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’ su Sayın Osman ERDEMCİ Bey’ e Tüm Kızılkayalı hemşerilerim adına şükranlarımı sunuyorum.

ALMIŞ OLDUĞUMUZ HİBE’ LER KIZILKAYAMIZA MÜJDELERİMİZ;
  • 2021 Yılında Yeni Bir Çöp Aracı Alınması İçin 750.000,00 TL HİBE
  • Sıfır Atık Kapsamında Kullanılmak Üzere 2021 yılında 250.000,00 TL HİBE
  • 2022 Yılında Üst Yapı Asfalt Yapımında Kullanılmak Üzere 450.000,00 TL HİBE
  • 2022 Yılında Kızılkaya’mızda Doğalgaz Çalışmalarının Başlanması.

Tüm bu yatırımlarda bizlerden desteğini esirgemeyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat KURUM Bey’ e, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih DÖNMEZ Bey’ e Torosgaz A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’ su Sayın Osman ERDEMCİ Bey’ e Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Sadir DURMAZ Bey’ e, Burdur Milletvekillerimiz Sayın Bayram ÖZÇELİK Bey’ e ve Sayın Yasin UĞUR Bey’ e , Burdur Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hikmet ÖKTE Bey’ e Şahsım ve Tüm Kızılkaya’ lı vatandaşlarım adına sonsuz teşekkür eder Saygılarımı sunarım."

FACEBOOK YORUMLAR