Reklam

Başkan Ercengiz'den Ankara Çıkarması 

“Yarının Türkiyesi Ortak Mutabakat Metni” tanıtım toplantısı için Ankara’da bulunan Burdur Belediye Ali Orkun Ercengiz, bir dizi ziyaretlerde bulundu. 

Başkan Ercengiz'den Ankara Çıkarması 
31 Ocak 2023 - 16:50 - Güncelleme: 31 Ocak 2023 - 17:13
Reklam
Reklam
Reklam
Millet İttifakı ‘Yarının Türkiye’si’ temalı toplantısıyla, 13 Şubat’ta belirlenecek ortak cumhurbaşkanı adayının açıklayacağı hükümet programı ve seçim beyannamesinin omurgasını oluşturan “Yarının Türkiyesi Ortak Mutabakat Metni” dün kamuoyuna tanıtıldı. Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, ‘Yarının Türkiyesi Ortak Mutabakat Metni’ tanıtım toplantısına katılmak üzere Ankara’ya gitti.

Tanıtım toplantısının ardından Başkan Ercengiz, bir dizi ziyarette bulundu. Başkan Ercengiz, İlk olarak CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker ve AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur’u ziyaret etti.  Daha sonra CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’u ziyaret eden Başkan Ercengiz, Burdur hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Başkan Ercengiz son olarak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret ederek Burdur’a davet etti.

FACEBOOK YORUMLAR