Reklam

Başkan Akbulut: "Zor Günleri Hep Birlikte Aşacağız"

Başkan Akbulut: "Zor Günleri Hep Birlikte Aşacağız"
03 Temmuz 2022 - 17:57
Reklam
Reklam
CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut vatandaş ziyaretlerine devam ediyor. Mahalle mahalle gezen ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Akbulut, “Zorlu günleri vatandaşlarımızla el ele vererek birlikte aşacağız “dedi.
 
Cumhuriyet Halk Partisi Burdur’da çalmadık kapı sıkmadık el bırakmıyor. Vatandaşın ayağına kadar CHP il yönetimi Başkan İzzet Akbulut önderliğinde halkın dertlerini dinliyor. CHP il yönetimi, ilçe yönetimi Burdur Yeşilova, Harmanlı, Güney köyleri ve Kayaaltı (Gravgaz) köyünde birebir ilgilenerek sorunlarını dinledi.  

CHP olarak Burdur ilinin her köşesinde olmaya devam edeceklerini altını çizen Başkan Akbulut, “ Hemşerilerimiz ile bir araya gelerek sohbet etme imkânı yakaladık. Onların sorunlarını dinledik. Türkiye olarak içinde bulunduğumuz zor durumun CHP olarak farkındayız. Vatandaşlarımızı bu zorlu günlerden Cumhuriyet Halk Partisi olarak biz çıkaracağız ve refaha kavuşturacağız. CHP iktidarında vatandaşlarımızı güzel günler bekliyor. Bu zorlu günleri halkımızın desteği ile hep birlikte aşacağız” dedi.
 

FACEBOOK YORUMLAR