Galatasaray'ın deneyimli futbolcusu Mauro Icardi, 70. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri'nde yılın oyuncusu seçildi. Ödül töreninde konuşan Arjantinli yıldız, takımının Trendyol Süper Lig'de şampiyon olacağına olan inancını dile getirdi:

Arjantinli yıldız, "70 yıldır yapılan böyle büyük bir organizasyonda ödüle layık görüldüğüm için teşekkür ediyorum. Geçen sezon şampiyon olduk. Harika bir sezon geçirdik. Bu sezon da inşallah şampiyon olacağız. Yaptığımız şeylerle gurur duyuyorum. Her maçın ayrı önemi var. Adım adım gitmemiz gerekiyor. VavaCars Fatih Karagümrük maçını da kazanmalıyız. Sonra Fenerbahçe derbisi için hazırlanacağız. O karşılaşmayı da kazanmak için sahaya çıkacağız." diye konuştu.

"Yaptığımız şeyleri gören çocukların da hayalleri büyüyor"

Galatasarayin Yildizi Icardi Katildigi Bir Odul Toreninde Sampiyonluk Ile Ilgili Konustu Xmbu

Türkiye'de çocukların kendisini örnek almasıyla ilgili bir soruya, "Çocuklara da dokunuş yapıyor olmamız çok önemli. Futbol herkesin ruhunu harekete geçiren bir şey. Sahada yaptığım şeylerle çocuklara örnek olabilmek çok önemli. Yaptığımız şeyleri gören çocukların da hayalleri büyüyor. Onlar da büyük başarılara imza atacak ve biz de bununla gurur duyacağız." şeklinde yanıt verdi.